Satılık 2.el Makinalar

Genel itibarı ile makina parkurlarını yenileyen firmaların ikinci el makinalarının oluşturduğu bu piyasada, zaman zaman tasfiye olmuş, iflas etmiş ve iş kolunu değiştirmiş olan işletmelerin de ikinci el makinaları alıcı aramaktadır.

İkinci El Makina İlanı

İkinci el makina piyasası genel itibarı ile çok hareketli olmasına rağmen eğer arz edilen ürün doğru platform aracılığı ile ilan edilmemiş ise maalesef ya çok uzun vadede alıcı bulmakta ya da talep edenlere bir türlü ulaşılamamaktadır.

İnternet ile çok haşır neşir olmayan ve kulaktan dolma bilgilerle ikinci el makina ilanı veren işletme yetkililerinin düştüğü en büyük yanlış ise sahibinden.com ve gittigidiyor.com gibi sitelerle vakit kaybetmektir. Her ne kadar günde yüzbinlerce insan tarafından ziyaret edilse de bu siteler maalesef ikinci el makine arayanların ya en son ziyaret ettiği ya da hiç uğramadığı web sayfalarıdır.

Oysa ikinci el makina satış ilanı, sadece bu alanda ihtisas sahibi olan platformlar aracılığı satışa sunulmalıdır. Her gün yüzlerce ikinci el makina ilanının verildiği ve on binlerce işletme sahibi tarafından ziyaret edilen en önemli ikinci el makina ilan sitesi ise adından da anlaşılacağı üzere makinaalsat.com adresli platformdur.

Makinaalsat.com Ne İş Yapar?

Dünyanın her yerinden ulaşılabilen internet ağı ile ulaşılabilen makinaalsat.com, ikinci el makina piyasasının unsurları olan arz eden ve talep gösteren tarafları buluşturur. 2. el makine ilanı verirken ya da ikinci el makina satın alırken herhangi bir komisyon tutarı talep etmediği gibi olası tüm aracıları da ortadan kaldırarak maliyeti düşürür. Yılın her günü, günün yirmi dört saati açık olduğundan dolayı mesai saatlerini ilan vermeye veya ürün aramaya ayırmak zorunda bırakmaz.

Comments are closed.